Strona główna
Informacje
Kontakt
Poradniki zakupowe
Programy kosztorysowe
Specjalistyczne komunikatory mobilne

Programy kosztorysowe

Program Norma

Sprzedajemy następujące wersje programu Norma:

Norma EXPERTProgram do kosztorysowania Norma EXPERT to najbardziej kompleksowe rozwiązanie firmy Athenasoft wyznaczające nowy standard oprogramowania do kosztorysowania. Łączy w sobie ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz najnowsze osiągnięcia technologii informatycznej.
Norma PROProgram kosztorysowy Norma PRO to najpopularniejszy i najlepszy program na rynku. Posiada on zaawansowane funkcje umożliwiające sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, tworzenie pozycji scalonych o dowolnym stopniu agregacji, definiowanie okresów rozliczeniowych i kodów wykonawczych oraz tworzenie i korzystanie z cenników obiektów i asortymentów robót. Może on być stosowany w firmie każdej wielkości poczynając od firm jednoosobowych do dużych przedsiębiorstw budowlanych.
Norma STANDARD 2Program do kosztorysowania Norma STANDARD 2 to najnowszy program do kosztorysowania firmy Athenasoft, dostępny od końca 2016 roku. Łączy w sobie nowoczesny interfejs z rozbudowaną funkcjonalnością. Jest przeznaczony dla małych i średnich firm. Umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Może być więc wykorzystywany do tworzenia kosztorysów inwestorskich, ofertowych, ślepych oraz powykonawczych.

Cenniki RMS

Posiadamy w ofercie cenniki Interncenbud oraz Sekocenbud:

IntercenbudIntercenbud to największa w Polsce baza cen w budownictwie pozwalająca na szybkie wyszukanie potrzebnych cen materiałów i sprzętu. Serwis ten posiada funkcję bezpośredniego importowania cen do najpopularniejszych programów kosztorysowych. Oprócz przeglądania cen wybranych materiałów cennik posiada mechanizm automatycznych zapytań ofertowych umożliwiający wysyłanie zapytań do grupy wybranych dostawców oferujących konkretny towar.
SekocenbudNajpopularniejszy cennik cen szczegółowych robocizny, materiałów i sprzętu RMS (IMB, IMI, IME, IRS) używany przez kosztorysantów. Ceny mogą być odczytywane przez wszystkie oferowane przez nas programy (Norma STANDARD 2, PRO lub EXPERT) oraz przez dowolny program kosztorysowy wczytujący ceny w standardzie Sekocenbud.

Wszystkie oferowane przez nas programy kosztorysowe i cenniki możesz zamówić w naszych sklepach internetowych:

www.kosztorysant.eu

www.dlakosztorysanta.pl
(sklep dostosowany do urządzeń mobilnych)

Możesz też złożyć zamówienie telefonicznie pod numerem telefonu 730 812 212.
System sprzedaży fotoproduktów
Marketing internetowy
Sklepy internetowe
Copyright (c) by TNT Systemy Informatyczne 2014-2018